
Насос Jebao TTSP-15000S із регулятором частоти 15000 л/год 135 Вт
- Готово до відправки
- Код: TSP-15000S
10 560 ₴
8 800 ₴
- +380 (73) 408-02-03
Насос для ставка Jebao TSP-15000 – дозволить створити у Вашому садовому ставку чудовий струмок або водоспад. Він може використовуватися як для прісної, так і для солоної води. Насос оснащений електронним реостатом, за допомогою якого можна контролювати потік води.
Коли Ви використовуєте насос для створення струмка або водоспаду, реостат є незамінним доповненням, оскільки вдень Ви можете використовувати насос на максимальній продуктивності та милуватися великим потоком води, а ввечері зменшити продуктивність і милуватися невеликим водоспадом, який не буде шуміти.
Помпа Jebao TSP-15000 оснащена попереднім фільтром, який запобігає потраплянню забруднень у двигун, тим самим захищаючи його від поломки.
Потужний водяний насос Jebao TSP-15000 гарантує високу надійність і продуктивність. Він укомплектований керамічною віссю, яка дозволяє зробити його роботу безшумною. Гідроізоляція двигуна виконана з епоксидної смоли, що дає можливість занурювати помпу у воду, також насос може працювати на суші, але при цьому повинен бути встановлений нижче рівня води. Помпа фіксується на поверхні за допомогою 4 гумових підставок, які амортизують вібрацію та роблять роботу насоса практично безшумною.
Елементи та деталі помпи виготовлені з якісних і надійних матеріалів, які не виділяють у воду жодних шкідливих речовин.
Переваги насоса для ставка Jebao TSP-15000:
- Регульований енергоефективний синхронний моторний насос останнього покоління;
- Jebao TSP ECO підходить для прісної та солоної води;
- Цей насос дуже тихий;
- Синхронний двигун оснащений зносостійким керамічним ротором;
- Насос автоматично вимикається, якщо в ротор надходить недостатньо води (захист від сухого ходу);
- Якщо робоче колесо заблоковане, насос автоматично вимикається (режим спокою);
- Встановлення як під водою, так і на суші;
- Дуже вигідне співвідношення ціна / продуктивність;
- Перекачує частинки до 6 мм.
У комплекті є спеціальні насадки для підключення шлангів різного діаметра (25, 32, 40, 50 мм).
Характеристики:
- Продуктивність: 15000 л/год.
- Потужність споживання: 135 Вт.
- Підйом води – висота: 6 м.
- Розмір насоса: 270 х 120 х 160 мм
- Довжина проводу: від насоса до блоку управління – 10 м, від блоку управління до вилки – 2 м
- Штуцер для шланга: 25, 32, 40, 50 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jebao |
| Споживана потужність | 135 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насос |
| Максимальна швидкість потоку | 15000 л/год |
| Потужність | 135 |
| Напруга | 220 Вт |
| Об'єм акваріума | 30000 л |
| Продуктивність | 15000 |
- Ціна: 8 800 ₴

