
Насос Jebao TSP-10000S із регулятором частоти 10000 л/год 85 Вт
- Готово до відправки
- Код: TSP-10000S
8 388 ₴
6 990 ₴
- +380 (73) 408-02-03
Jebao TSP-10000S – це високопродуктивний потужний насос, що відрізняється надійністю та економічністю в роботі, оснащений частотним регулятором потужності. Його можна використовувати в різних місцях: від системи фільтрації до декоративної водойми. На блоці управління є функція вкл/викл, 10 режимів потужності, кнопки управління сенсорні. Керування насосом здійснюється за допомогою мікроконтролера. Є екран, на якому відображається режим швидкості та потужність споживання.
Водяний насос Jebao TSP має хороший захист від потрапляння всередину частинок бруду, опалого листя та іншого сміття, що виключає засмічення крильчатки та пошкодження насоса.
Довговічність роботи насоса забезпечують спеціальний неокислювальний ротор, ізольований двигун, спеціальний зносостійкий і корозійностійкий керамічний підшипник, робочий вал.
Характеристики:
- Продуктивність: 10000 л/год.
- Потужність споживання: 85 Вт.
- Підйом води – висота: 5 м.
- Розмір насоса: 260 х 95 х 135 мм
- Довжина проводу: від насоса до блоку управління – 10 м, від блоку управління до вилки – 2 м
- Штуцер для шланга: 32, 40, 50 мм.
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Основні атрибути | |
| Споживана потужність | 85 Вт |
| Виробник | Jebao |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насос |
| Максимальна швидкість потоку | 10000 л/год |
| Потужність | 85 |
| Напруга | 220 Вт |
| Об'єм акваріума | 20000 л |
| Продуктивність | 10000 |
- Ціна: 6 990 ₴

