
Насос Jebao TSP-30000S із регулятором частоти 30000 л/год 385 Вт
- Готово до відправки
- Код: TSP-30000S
18 144 ₴
15 120 ₴
- +380 (73) 408-02-03
Насоси Jebao TSP – це високопродуктивні потужні насоси, що відрізняються надійністю та економічністю в роботі, оснащені частотним регулятором потужності. Їх можна використовувати в різних місцях: від системи фільтрації до декоративної водойми. На блоці управління є функція вкл/викл, 10 режимів потужності, кнопки управління сенсорні. Керування насосом здійснюється за допомогою мікроконтролера. Є екран, на якому відображається режим швидкості та потужність споживання.
Насос Jebao TSP має хороший захист від потрапляння всередину частинок бруду, опалого листя та іншого сміття, що виключає засмічення крильчатки та пошкодження насоса.
Довговічність роботи насоса забезпечують спеціальний неокислювальний ротор, ізольований смолою двигун, спеціальний зносостійкий і корозійностійкий керамічний підшипник, робочий вал.
Характеристики:
TSP-30000S
Продуктивність: 30000 л/год.
Потужність споживання: 385 Вт.
Підйом води – висота: 10 м.
Розмір насоса: 280x130x160 мм
Довжина проводу: від насоса до блоку управління – 10 м
від блоку управління до вилки – 2 м
Штуцер для шланга: 32, 40, 50 мм.
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Основні атрибути | |
| Споживана потужність | 385 Вт |
| Виробник | Jebao |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насос |
| Максимальна швидкість потоку | 30000 л/год |
| Потужність | 385 |
| Напруга | 220 Вт |
| Об'єм акваріума | 60000 л |
| Продуктивність | 30000 |
- Ціна: 15 120 ₴
