
Насос для ставка Jebao JKP-55000 55000 л/год 560 Вт
- В наявності
- Код: JKP-55000
12 504 ₴
10 420 ₴
-17%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насоси Jebao JKP – це високопродуктивні потужні насоси, що відрізняються надійністю та економічністю в роботі. Їх можна використовувати в різних місцях: від системи фільтрації до декоративної водойми.
Насос Jebao JKP має хорошу захищеність від потрапляння всередину частинок бруду, опалого листя та іншого сміття, що виключає засмічення крильчатки і пошкодження насоса.
Довговічність роботи насоса забезпечують спеціальний неокислюваний ротор, ізольований смолою двигун, спеціальний зносостійкий і корозійностійкий керамічний підшипник, робочий вал.
Характеристики:
JKP-55000
Продуктивність: 55000 л/год.
Потужність споживання: 560 Вт.
Підйом води-висота: 52 м.
Розмір насоса: 225x200x640 мм
Штуцер для шланга: 110 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jebao |
| Максимальна швидкість потоку | 55000 л/год |
| Споживана потужність | 560 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для ставка |
| Розміри | |
| Висота | 640 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насос |
| Потужність | 560 |
| Напруга | 220 Вт |
| Об'єм акваріума | 100000 л |
| Продуктивність | 55000 |
- Ціна: 10 420 ₴

