
Насос для ставка Jebao JGP-25000 25000 л/год 520 Вт
- Готово до відправки
- Код: JGP-25000
10 800 ₴
9 000 ₴
- +380 (73) 408-02-03
Jebao JGP-25000 – це високопродуктивний потужний насос, що відрізняється надійністю та економічністю в роботі. Його можна використовувати в різних місцях: від системи фільтрації до декоративної водойми.
Водяний насос Jebao має хорошу захищеність від потрапляння всередину частинок бруду, опалого листя та іншого сміття, що виключає засмічення крильчатки і пошкодження насоса.
Довговічність роботи насоса забезпечують спеціальний неокислюваний ротор, ізольований двигун, спеціальний зносостійкий і корозійностійкий керамічний підшипник, робочий вал.
Ставковий насос марки JGP-25000 від Jebao — універсальне обладнання, призначене для водойм з функціями безпосередньо насоса, водотоку і фонтана, продуктивністю 25 м³/год при споживанні електроенергії 520 Вт.
Він здатний коректно перекачувати воду з великими частинками забруднень (до 6 мм).
Насос можна встановити у вертикальному або горизонтальному положенні, у воді або на суші.
Розмір підключення на вході: 2". Розмір підключення на виході: 1½"
Технічні характеристики.
Розміри насоса — 250х150х200 мм.
Довжина кабелю для підключення — 10 м.
Висота подачі води — до 7,5 м.
Споживання електроенергії - 520 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jebao |
| Максимальна швидкість потоку | 25000 л/год |
| Споживана потужність | 520 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для ставка |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Характеристики насоса | |
| Продуктивність | 25000 л/год |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насос |
| Потужність | 520 |
| Напруга | 220 Вт |
| Об'єм акваріума | 50000 л |
- Ціна: 9 000 ₴



