
Насос для ставка Jebao JGP-30000 30000 л/год 660 Вт
- Готово до відправки
- Код: JGP-30000
11 400 ₴
9 500 ₴
- +380 (73) 408-02-03
Jebao JGP-30000 — це високопродуктивний потужний насос, що вирізняється надійністю й економічністю в роботі. Його можна використовувати в різних місцях: від системи фільтрації до декоративної водойми.
Водяний насос Jebao має гарний захист від потрапляння всередину частинок бруду, опалого листя й іншого сміття, що запобігає засміченню крильчатки та пошкодженню насоса.
Довговічність роботи насоса забезпечують спеціальний неокиснюваний ротор, ізольований двигун, спеціальний зносостійкий і корозійно-стійкий керамічний підшипник, робочий вал.
Ставковий насос марки JGP-30000 від Jebao — універсальне обладнання, призначене для водойм з функціями безпосередньо насоса, водотоку та фонтана, продуктивністю 30 м³/год за споживання електроенергії 660 Вт.
Він здатний коректно перекачувати воду з великими частинками забруднень (до 6 мм).
Насос можна встановити у вертикальному або горизонтальному положенні, у воді або на суші.
Технічні характеристики.
Розміри насоса — 250х150х200 мм.
Довжина кабелю для під'єднання — 10 м.
Висота подавання води — до 8 м.
Споживання електроенергії 660 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jebao |
| Максимальна швидкість потоку | 30000 л/год |
| Споживана потужність | 660 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для ставка |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Характеристики насоса | |
| Продуктивність | 30000 л/год |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насос |
| Потужність | 660 |
| Напруга | 220 Вт |
| Об'єм акваріума | 60000 л |
- Ціна: 9 500 ₴



