
Насос для ставка Jebao JGP-35000 35000 л/год 660 Вт
- Готово до відправки
- Код: JGP-35000
16 680 ₴
13 900 ₴
- +380 (73) 408-02-03
Jebao JGP-35000 — це високопродуктивний потужний насос, що вирізняється надійністю та економічністю в роботі. Його можна використовувати в різних місцях: від системи фільтрації до декоративної водойми.
Водяний насос Jebao має гарний захист від потрапляння всередину частинок бруду, опалого листя та іншого сміття, що запобігає засміченню крильчатки та пошкодженню насоса.
Довговічність роботи насоса забезпечують спеціальний неокиснюваний ротор, ізольований двигун, спеціальний зносостійкий і корозійностійкий керамічний підшипник, робочий вал.
Ставковий насос марки JGP-35000 від Jebao — універсальне обладнання, призначене для водойм з функціями безпосередньо насоса, водотоку та фонтана, продуктивністю 35 м3/год за споживання електроенергії 650 Вт.
Він здатний коректно перекачувати воду з великими частинками забруднень (до 6 мм).
Насос можна встановити у вертикальному або горизонтальному положенні, у воді або на суші.
Підключення на вході/виході — Ø63 мм.
Технічні характеристики.
Розміри насоса — 330х230х280 мм.
Довжина кабелю для підключення — 10 м.
Висота подачі води — до 8,5 м.
Споживання електроенергії — 650 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jebao |
| Максимальна швидкість потоку | 35000 л/год |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для ставка |
| Розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Характеристики насоса | |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насос |
| Потужність | 650 |
| Напруга | 220 Вт |
| Об'єм акваріума | 70000 л |
| Продуктивність | 35000 |
- Ціна: 13 900 ₴



