
Насос для ставка Jebao JSP-40000 38500 л/год 1000 Вт
- Готово до відправки
- Код: JSP-40000
18 840 ₴
15 700 ₴
- +380 (73) 408-02-03
Jebao JSP-40000 — це високопродуктивний потужний насос, що відрізняється надійністю та економічністю в роботі. Його можна використовувати в різних місцях: від системи фільтрації до декоративної водойми.
Водяний насос Jebao має гарний захист від потрапляння всередину частинок бруду, опалого листя та іншого сміття, що запобігає засміченню крильчатки та пошкодженню насоса.
Довговічність роботи насоса забезпечують спеціальний неокиснюваний ротор, ізольований двигун, спеціальний зносостійкий і корозійностійкий керамічний підшипник, робочий вал.
Ставковий насос марки JSP-40000 від Jebao - універсальне обладнання, призначене для водойм з функціями безпосередньо насоса, водотоку та фонтана, продуктивністю 38.5 м3/год при споживанні електроенергії 1000 Вт.
Насос можна встановити у вертикальному або горизонтальному положенні, у воді або на суші.
Технічні характеристики.
Продуктивність: 38500 л/год
Розміри насоса - 480x216x223 мм
Штуцер під труби - 63 мм
або
під шланг - 70 мм
Довжина кабелю для підключення — 10 м
Висота подачі води — до 11 м
Споживання електроенергії — 1000 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jebao |
| Максимальна швидкість потоку | 38500 л/год |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для ставка |
| Розміри | |
| Висота | 223 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 216 мм |
| Характеристики насоса | |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насос |
| Потужність | 1000 |
| Напруга | 220 Вт |
| Об'єм акваріума | 77000 л |
| Продуктивність | 38500 |
- Ціна: 15 700 ₴



