
Насос для ставка Jebao ZLP-70000 520 Вт 70000 л/год
- Готово до відправки
- Код: ZLP-70000
15 480 ₴
12 900 ₴
-17%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насоси Jebao ZLP– це високопродуктивні потужні насоси, що відрізняються надійністю та економічністю в роботі. Їх можна використовувати в різних місцях: від системи фільтрації до декоративної водойми.
Насос Jebao ZLP має гарний захист від потрапляння всередину частинок бруду, опалого листя та іншого сміття, що виключає засмічення крильчатки та пошкодження насоса.
Довговічність роботи насоса забезпечують спеціальний неокиснюваний ротор, ізольований смолою двигун, спеціальний зносостійкий і корозійностійкий керамічний підшипник, робочий вал.
Характеристики:
- ZLP-70000
- Продуктивність: 70000 л/год.
- Споживана потужність: 560 Вт.
- Підйом води — висота: 3.5 м.
- Розмір насоса: 225x200x640 мм
- Штуцер для шланга: 110 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jebao |
| Максимальна швидкість потоку | 70000 л/год |
| Споживана потужність | 520 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для ставка |
| Розміри | |
| Висота | 640 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насос |
| Потужність | 520 |
| Напруга | 220 Вт |
| Об'єм акваріума | 140000 л |
| Продуктивність | 70000 |
- Ціна: 12 900 ₴

