
Клітка для гризунів MPS Bernie Ptestige синя 53x38x27 см 20070370
- Немає в наявності
- Код: 20070370
2 106 ₴
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Клітка для гризунів MPS Bernie Ptestige 53x38x27 см 20070370
Барвистий і практичний вольєр для хом'яка Bernie (Берніе) PRESTIGE - це стильне і зручне житло для вашого гризуна, яке зробить утримання улюбленця цікавою грою.
- виготовлений із жорсткого пластику, відмінно підходить для дрібних гризунів
- прозора знімна кришка
- подвійним замком безпеки
- зверху є металеві двері
- повітря всередину надходить вільно
- високі борти піддону запобігають розкиданню сміття
- клітка забезпечена біговим колесом, зовнішньою поїлкою, поличка з драбиною і мискою, прозора ігрова трубка і гніздовий будиночок.
Розмір: 53x38x27 см
Звертаємо вашу увагу, що товари цієї категорії відправляються лише за умовою часткової або повної передоплати. Дякуємо за розуміння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPS |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Клітка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 380 мм |
- Ціна: 2 106 ₴
