
Насос для ставка SunSun JDP-6000 з регулятором 60 Вт 6000 л/год
- Готово до відправки
- Код: JDP-6000
5 025 ₴
4 020 ₴
- +380 (73) 408-02-03
Насос для ставка SunSun JDP-6000 — це високопродуктивний і потужний насос, що відрізняється надійністю та економічністю в роботі й оснащений частотним регулятором потужності. Його можна використовувати в різних місцях: від систем фільтрації до декоративних водойм. Особливістю цієї моделі є живлення 24 V (адаптер розміщується зовні). На блоці керування передбачені функції увімкнення/вимкнення, 5 режимів потужності, а також тимчасове вимкнення на 15 хвилин або 60 хвилин для годування риби чи обслуговування обладнання. Керування насосом здійснюється за допомогою мікроконтролера.
Насос SunSun має надійний захист від потрапляння всередину частинок бруду, опалого листя та іншого сміття, що запобігає засміченню крильчатки й пошкодженню насоса.
Довговічність роботи насоса забезпечують спеціальний неокиснюваний ротор, двигун, ізольований смолою, а також зносостійкий і корозійностійкий керамічний підшипник та робочий вал.
У нас ви можете купити насос для ставка SunSun JDP, який легко розбирається, простий в обслуговуванні та зручно встановлюється у потрібному місці.
Насос оснащений датчиком автоматичного відключення при перегріві.
Характеристика JDP-6000:
- Продуктивність: 6000 л/год.
- Потужність споживання: 60 Вт
- Підіймання води-Висота: 5.2 м.
- Розмір насоса: 186x123x137мм
- Довжина дроту: від насоса до блока керування — 2,5 м
- від блока керування до адаптера — 1,5 м
- від адаптера до вилки — 1,5 м.
- Штуцер для шланга: 20, 25, 32 мм.
- Виробник: SunSun
- Країна виробник: Китай
- Тип: Насос для ставка
- Стан: Новий
- Тип встановлення: Під водою
- Призначення: Універсальне
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Максимальна швидкість потоку | 6000 л/год |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для ставка |
| Розміри | |
| Висота | 137 мм |
| Довжина | 186 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Характеристики насоса | |
| Продуктивність | 6000 л/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насос |
| Потужність | 60 |
| Напруга | 220 Вт |
| Об'єм акваріума | 1000 л |
- Ціна: 4 020 ₴

