
Насос для ставка SunSun CEF-22000 95 Вт 22000 л/год
- Готово до відправки
- Код: CEF-22000
7 638 ₴
6 110 ₴
-20%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос для ставка SunSun CEF-22000 — це високопродуктивні потужні насоси, що вирізняються надійністю й економічністю в роботі. Їх можна використовувати в різних місцях: від системи фільтрації до декоративної водойми.
Насос SunSun має гарний захист від потрапляння всередину частинок бруду, опалого листя й іншого сміття, що запобігає засміченню крильчатки та пошкодженню насоса.
Довговічність роботи насоса забезпечують спеціальний не окисний ротор, ізольований смолою двигун, спеціальний зносостійкий і корозійно-стійкий керамічний підшипник, робочий вал.
Характеристики SunSun CEF-22000:- Напруга: 220 В
- Продуктивність: 22000 л/год
- Потужність: 95 Вт
- Підйом води: 2,6 м
- Довжина кабелю: 10 м
- Діаметр вихідної патрубки: 110 мм.
- Габарити: 200x200x350 мм
- Виробник: SunSun
- Країна виробник: Китай
- Тип: Насос для ставка
- Тип встановлення: Під водою
- Призначення: Універсальне
- Стан: Новий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Максимальна швидкість потоку | 22000 л/год |
| Споживана потужність | 95 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для ставка |
| Розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Характеристики насоса | |
| Продуктивність | 22000 л/год |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насос |
| Потужність | 95 |
| Напруга | 220 Вт |
| Об'єм акваріума | 3600 л |
- Ціна: 6 110 ₴


