
Насос для ставка SunSun CEF-50000 550 Вт 40000 л/год
- Готово до відправки
- Код: CEF-50000
10 438 ₴
8 350 ₴
-20%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос для ставка SunSun CEF-50000 — це високопродуктивні потужні насоси, що вирізняються надійністю й економічністю в роботі. Їх можна використовувати в різних місцях: від системи фільтрації до декоративної водойми.
Насос SunSun має гарний захист від потрапляння всередину частинок бруду, опалого листя й іншого сміття, що запобігає засміченню крильчатки та пошкодженню насоса.
Довговічність роботи насоса забезпечують спеціальний не окисний ротор, ізольований смолою двигун, спеціальний зносостійкий і корозійно-стійкий керамічний підшипник, робочий вал.
Характеристики SunSun CEF-50000:- Напруга: 220 В
- Продуктивність: 40000 л/год
- Потужність: 550 Вт
- Підйом води: 5,5 м
- Довжина кабелю: 10 м
- Діаметр вихідної патрубки: 110 мм.
- Габарити: 200x200x380 мм
- Виробник: SunSun
- Країна виробник: Китай
- Тип: Насос для ставка
- Тип встановлення: Під водою
- Призначення: Універсальне
- Стан: Новий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Максимальна швидкість потоку | 40000 л/год |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для ставка |
| Розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Характеристики насоса | |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насос |
| Потужність | 550 |
| Напруга | 220 Вт |
| Об'єм акваріума | 6500 л |
| Продуктивність | 40000 |
- Ціна: 8 350 ₴


