
Насос для ставка SunSun JEP-10000 155 Вт 10000 л/год
- Готово до відправки
- Код: JEP-10000
4 116 ₴
3 293 ₴
-20%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос для ставка SunSun JEP-10000 — це високопродуктивний потужний насос, що вирізняється надійністю й економічністю в роботі. Його можна використовувати в різних сферах: від систем фільтрації до декоративних водойм.
Насос SunSun має надійний захист від потрапляння всередину частинок бруду, опалого листя та іншого сміття, що запобігає засміченню крильчатки й пошкодженню насоса.
Довговічність роботи забезпечують спеціальний неокиснюваний ротор, двигун, ізольований смолою, а також зносостійкий і корозійностійкий керамічний підшипник і робочий вал.
Можливе встановлення насоса без занурення у воду.
Характеристики насоса JEP-10000:
- Продуктивність: 10000 л/год.
- Потужність споживання: 155 Вт
- Підіймання води-Висота: 4.75 м.
- Довжина кабелю: 2,5 м
- Габарити: 270х123х140 мм
- Штуцер для підключення шланга: 20/25/38 мм
- Виробник: SunSun
- Країна виробник: Китай
- Тип: Насос для ставка
- Стан: Новий
- Тип встановлення: Під водою
- Призначення: Універсальне
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Максимальна швидкість потоку | 10000 л/год |
| Споживана потужність | 155 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для ставка |
| Розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Характеристики насоса | |
| Продуктивність | 10000 л/год |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насос |
| Потужність | 155 |
| Напруга | 220 Вт |
| Об'єм акваріума | 1600 л |
- Ціна: 3 293 ₴



