
Насос для ставка SunSun JEP-20000 330 Вт 20000 л/год
- Готово до відправки
- Код: JEP-20000
6 750 ₴
5 400 ₴
-20%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос для ставка SunSun JEP-20000 — це високопродуктивний потужний насос, що вирізняється надійністю й економічністю в роботі. Його можна використовувати в різних сферах: від систем фільтрації до декоративних водойм.
Насос SunSun має надійний захист від потрапляння всередину частинок бруду, опалого листя та іншого сміття, що запобігає засміченню крильчатки й пошкодженню насоса.
Довговічність роботи забезпечують спеціальний неокиснюваний ротор, двигун, ізольований смолою, а також зносостійкий і корозійностійкий керамічний підшипник і робочий вал.
Можливе встановлення насоса без занурення у воду.
Характеристики насоса JEP-20000:
- Продуктивність: 20000 л/год.
- Потужність споживання: 330 Вт
- Підіймання води-Висота: 5.8 м.
- Довжина кабелю: 5 м
- Габарити: 320х120х160 мм
- Штуцер для підключення шланга: 38/45/50 мм
- Виробник: SunSun
- Країна виробник: Китай
- Тип: Насос для ставка
- Стан: Новий
- Тип встановлення: Під водою
- Призначення: Універсальне
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Максимальна швидкість потоку | 20000 л/год |
| Споживана потужність | 330 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для ставка |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Характеристики насоса | |
| Продуктивність | 20000 л/год |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насос |
| Потужність | 330 |
| Напруга | 220 Вт |
| Об'єм акваріума | 3300 л |
- Ціна: 5 400 ₴



