
Насос для ставка SunSun ECO CTP-2800 10 Вт 3000 л/год.
- Готово до відправки
- Код: CTP-2800
3 048 ₴
2 540 ₴
- +380 (73) 408-02-03
Насос для ставка SunSun ECO CTP-2800 – це високопродуктивний потужний насос, який відзначається надійністю та економічністю в роботі. Його можна використовувати в різних сферах: від систем фільтрації до декоративних водойм.
Насос SunSun ECO CTP-2800 має надійний захист від потрапляння всередину частинок бруду, опалого листя та іншого сміття, що запобігає засміченню крильчатки та пошкодженню насоса.
Довговічність роботи забезпечують спеціальний неокиснюваний ротор, двигун, ізольований смолою, а також зносостійкий і корозійностійкий керамічний підшипник та робочий вал.
У нас ви можете купити насос для ставка SunSun CTP, який легко розбирається, простий в обслуговуванні та легко встановлюється у потрібному місці.
Можлива установка насоса без занурення у воду. Довжина кабелю у всіх моделях становить 2,5 м. Насос оснащений датчиком автоматичного вимкнення при перегріві.
Характеристики CTP-2800:
Продуктивність: 3000 л/год
Споживана потужність: 10 Вт
Підйом води (висота): 2 м
Габарити: 172x113x127 мм
Довжина кабелю: 2,5 м
Штуцер для підключення шланга: 20/25/32 мм
Виробник: SunSun
Країна виробник: Китай
Тип: насос для ставка
Стан: новий
Призначення: універсальне
Тип встановлення: під водою, на суші
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Максимальна швидкість потоку | 3000 л/год |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для ставка |
| Розміри | |
| Висота | 127 мм |
| Довжина | 172 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Характеристики насоса | |
| Продуктивність | 3000 л/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насос |
| Потужність | 10 |
| Напруга | 220 Вт |
| Об'єм акваріума | 500 л |
- Ціна: 2 540 ₴

