
Насос для ставка SunSun ECO CTP-8000 70 Вт 8000 л/год
- Готово до відправки
- Код: CTP-8000
4 596 ₴
3 830 ₴
- +380 (73) 408-02-03
Насос для ставка SunSun ECO CTP-8000 – це високопродуктивний потужний насос, який відрізняється надійністю та економічністю в роботі. Його можна використовувати в різних сферах: від систем фільтрації до декоративних водойм.
Насос SunSun CTP-8000 має ефективний захист від потрапляння всередину частинок бруду, опалого листя та іншого сміття, що запобігає засміченню крильчатки та пошкодженню насоса.
Довговічність роботи насоса забезпечують спеціальний неокиснюваний ротор, двигун, ізольований смолою, а також зносостійкий і корозійностійкий керамічний підшипник та робочий вал.
У нас ви можете купити насос для ставка SunSun CTP, який легко розбирається, простий в обслуговуванні та легко встановлюється у потрібному місці.
Можливе встановлення насоса без занурення у воду. Довжина кабелю у всіх моделях становить 5 м. Насос оснащений датчиком автоматичного відключення при перегріві.
Характеристики SunSun CTP-8000:
- Продуктивність: 8000 л/год
- Споживана потужність: 70 Вт
- Підйом води: 5,6 м
- Штуцер для підключення шланга: 20/25/32 мм
- Габарити: 188х131х149 мм
- Маса: 2,3 кг
- Довжина кабелю: 5 м
- Напруга: 220 В
- Виробник: SunSun
- Країна виробник: Китай
- Тип: насос для ставка
- Стан: новий
- Призначення: універсальне
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Максимальна швидкість потоку | 8000 л/год |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для ставка |
| Розміри | |
| Висота | 149 мм |
| Довжина | 188 мм |
| Ширина | 131 мм |
| Характеристики насоса | |
| Продуктивність | 8000 л/год |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насос |
| Потужність | 70 |
| Напруга | 220 Вт |
| Об'єм акваріума | 1300 л |
- Ціна: 3 830 ₴


