
Насос для ставка SunSun ECO CTP-20000 200 Вт 20000 л/год
- Готово до відправки
- Код: CTP-20000
9 168 ₴
7 640 ₴
- +380 (73) 408-02-03
Насос для ставка SunSun ECO CTP-20000 — високопродуктивний ставковий насос із низьким енергоспоживанням, який є одним із найефективніших насосів на ринку ставкового обладнання.
Якщо порівняти енергоспоживання насосів серії CTP з продуктивністю та витратами електроенергії аналогічних моделей конкурентів, стає очевидно, що під час розробки цього насоса головним завданням була економія електроенергії при збереженні високої продуктивності.
Ці насоси мають широкий спектр застосування та часто працюють безперервно, а отже кожен зекономлений ват позитивно впливає на ваш бюджет.
Насос виготовлений із високоякісного пластику та оснащений зручною ручкою, що полегшує транспортування, монтаж і демонтаж. Для зручності сервісного обслуговування корпус спроєктований так, що насос можна розібрати без використання додаткових інструментів.
Забірний отвір насоса закритий захисним кожухом, який перешкоджає потраплянню всередину великого сміття.
Насос може працювати у двох режимах — занурювальному та наземному (для цього достатньо зняти захисний кожух і накрутити спеціальні фітинги для шланга забору води).
Під час вибору ставкового насоса слід враховувати, що оптимальний цикл циркуляції залежить від багатьох факторів: кількості риби, наявності водних рослин, сонячного освітлення та бажаного рівня чистоти води.
Наведені нижче дані можна розглядати як рекомендаційні:
Ставки з рибою:
- 1 цикл за 3 години (для ставків із невеликою кількістю риби)
- 2 цикли за 1 годину (для ставків із рослинами та великою кількістю риби)
У водоймі без риби інтенсивний рух води не є обов’язковим — одного циклу водообігу на добу достатньо, щоб наситити воду киснем і зберегти її рух.
Характеристики SunSun CTP-20000:
- Продуктивність: 20000 л/год
- Споживана потужність: 200 Вт
- Підйом води: 9 м
- Штуцер для підключення шланга: 25/32/38/50 мм
- Габарити: 23x15x18 см
- Довжина кабелю: 5 м
- Напруга: 220 В
- Виробник: SunSun
- Країна виробник: Китай
- Тип: насос для ставка
- Стан: новий
- Призначення: універсальне
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Максимальна швидкість потоку | 20000 л/год |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для ставка |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Характеристики насоса | |
| Продуктивність | 20000 л/год |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насос |
| Потужність | 200 |
| Напруга | 220 Вт |
| Об'єм акваріума | 2500 л |
- Ціна: 7 640 ₴


