
Насос для ставка SunSun CTF-16000 140 Вт 16000 л/год
- Готово до відправки
- Код: CTF-16000
6 849,60 ₴
5 708 ₴
- +380 (73) 408-02-03
Насос для ставка SunSun CTF-16000 — це високопродуктивний потужний насос, що вирізняється надійністю та економічністю в роботі. Його можна використовувати в різних системах: від фільтрації до декоративних водойм.
Насос SunSun CTF-16000 має надійний захист від потрапляння всередину частинок бруду, опалого листя та іншого сміття, що запобігає засміченню крильчатки та пошкодженню насоса.
Довговічність роботи забезпечують спеціальний неокиснюваний ротор, двигун, ізольований смолою, а також зносостійкий і корозійностійкий керамічний підшипник та робочий вал.
Особливості моделі:
Спіральний ротор дозволяє справлятися зі сміттям і частинками розміром 7–8 мм без пошкодження насоса.
Керамічна вісь ротора забезпечує високу продуктивність і тривалий термін служби пристрою.
Штуцер типу «ялинка» на виході підходить до більшості шлангів.
Захист від перегоряння: при заклинюванні ротора насос автоматично вимикається.
Характеристики CTF-16000:
- Продуктивність: 16000 л/год
- Споживана потужність: 140 Вт
- Підйом води (висота): 7,5 м
- Розмір насоса: 280x240x140 мм
- Довжина кабелю: 10 м
- Штуцер для підключення шланга: 25/32/38/50 мм
- Виробник: SunSun
- Країна виробник: Китай
- Тип: насос для ставка
- Стан: новий
- Тип встановлення: під водою
- Призначення: універсальне
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Максимальна швидкість потоку | 16000 л/год |
| Споживана потужність | 140 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для ставка |
| Розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Характеристики насоса | |
| Продуктивність | 16000 л/год |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насос |
| Потужність | 140 |
| Напруга | 220 Вт |
| Об'єм акваріума | 2600 л |
- Ціна: 5 708 ₴



