
Насос для ставка SunSun CET-8000 з регулятором 80 Вт 8000 л/год
- Готово до відправки
- Код: CET-8000
6 463,20 ₴
5 386 ₴
- +380 (73) 408-02-03
Насос для ставка SunSun CET-8000 — це високопродуктивний потужний насос, що вирізняється надійністю та економічністю в роботі та оснащений частотним регулятором потужності. Його можна використовувати в різних системах: від фільтрації до декоративних водойм. На блоці керування передбачені функції увімкнення/вимкнення, 10 режимів потужності, сенсорні кнопки керування. Управління насосом здійснюється за допомогою мікроконтролера. Є дисплей, на якому відображається режим швидкості та споживана потужність.
Насос SunSun має надійний захист від потрапляння всередину частинок бруду, опалого листя та іншого сміття, що запобігає засміченню крильчатки та пошкодженню насоса.
Довговічність роботи забезпечують спеціальний неокислюваний ротор, двигун, ізольований смолою, а також зносостійкий і корозійностійкий керамічний підшипник та робочий вал.
У нас ви можете купити насос для ставка SunSun CET, який легко розбирається, простий в обслуговуванні та зручно встановлюється в потрібному місці.
Насос оснащений датчиком автоматичного вимкнення у разі перегріву.
Характеристики CET-8000:
- Продуктивність: 8000 л/год
- Споживана потужність: 18–80 Вт
- Підйом води (висота): 5,4 м
- Розмір насоса: 192×106×123 мм
- Довжина кабелю: від насоса до блока керування — 2 м
- Від блока керування до вилки — 2 м
- Штуцер для підключення шланга: 20 / 25 / 32 мм
- Виробник: SunSun
- Країна виробник: Китай
- Тип: насос для ставка
- Стан: новий
- Тип живлення: мережа 220 В
- Тип установки: під водою
- Призначення: універсальне
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Максимальна швидкість потоку | 8000 л/год |
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для ставка |
| Розміри | |
| Висота | 123 мм |
| Довжина | 192 мм |
| Ширина | 106 мм |
| Характеристики насоса | |
| Продуктивність | 8000 л/год |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насос |
| Потужність | 80 |
| Напруга | 220 Вт |
| Об'єм акваріума | 1300 л |
- Ціна: 5 386 ₴



