
Насос для ставка SunSun CET-35000T з регулятором 450 Вт 32000 л/год
- Готово до відправки
- Код: CET-35000T
19 980 ₴
16 650 ₴
- +380 (73) 408-02-03
Насос для ставка SunSun CET-35000T – це високопродуктивний і потужний насос, що відрізняється надійністю та економічністю в роботі, оснащений частотним регулятором потужності. Його можна використовувати в різних системах: від фільтрації до декоративного водоймища. На блоці керування передбачена функція Старт-Стоп, 10 режимів потужності, сенсорні кнопки керування. Керування насосом здійснюється за допомогою мікроконтролера. Є екран, на якому відображається режим швидкості та споживана потужність.
Насос SunSun має надійний захист від потрапляння всередину частинок бруду, опалого листя та іншого сміття, що виключає засмічення крильчатки та пошкодження насоса.
Довговічність роботи насоса забезпечують спеціальний неокислюваний ротор, двигун, ізольований смолою, зносостійкий і корозійностійкий керамічний підшипник, а також надійний робочий вал.
У нас ви можете купити насос для ставка SunSun CET, який легко розбирається, простий в обслуговуванні та легко встановлюється у потрібному місці.
Насос оснащений датчиком відключення при перегріві. У насоса два кабелі: один — для підключення до мережі, другий — для підключення блоку керування.
Характеристики CET-35000T:
- Продуктивність: 32 000 л/год
- Споживана потужність: 45–450 Вт
- Підйом води (висота): 12 м
- Розмір насоса: 470x176x230 мм
- Довжина кабелю: від насоса до вилки — 10 м
- Від насоса до блоку керування — 10 м
- Штуцер для шланга: 32 / 38 / 50 мм
- Виробник: SunSun
- Країна виробник: Китай
- Стан: новий
- Тип: насос для ставка
- Тип живлення: мережа 220 В
- Тип установки: під водою
- Призначення: універсальне
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Максимальна швидкість потоку | 32000 л/год |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для ставка |
| Розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Характеристики насоса | |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Насос |
| Потужність | 450 |
| Напруга | 220 Вт |
| Об'єм акваріума | 5300 л |
| Продуктивність | 32000 |
- Ціна: 16 650 ₴


