
Клітка для кроликів і морських свинок Ferplast Krolik Extra Large сіра 120x60x50 см 57071517
- Готово до відправки
- Код: 57071517
5 055 ₴
4 713 ₴
- +380 (73) 408-02-03
Ferplast Krolik Extra Large — велика, зручна клітка для кроликів. Особливістю цієї моделі є те, що піддон і металева решітка повністю розбираються. Завдяки цьому клітка постачається в компактній упаковці, що значно полегшує її транспортування. У зібраному вигляді клітка дуже простора, і вашим улюбленцям буде надзвичайно комфортно перебувати в ній.
Krolik Extra Large має відкривну передню панель для швидкого доступу до тварин, а також дозволяє легко та швидко прибирати всередині клітки. У комплект входять усі необхідні аксесуари: пластиковий будиночок із мискою, поїлка, панель зі сходинками для підйому на платформу та годівниця для сіна. Піддон легко від’єднується від металевої решітки за допомогою надійних пластикових засувок, що значно спрощує процес прибирання.
Усі деталі клітки виготовлені з якісної, екологічно чистої та нетоксичної сировини.
- Розміри (довжина × ширина × висота): 120x60x50 см
- Великий простір для комфортного перебування вашого улюбленця
- Ширкі відкривні передні дверцята для зручного прибирання
- У комплект входять усі необхідні аксесуари
- Випускається у двох розмірах і двох кольорах
- Колір піддона: сірий
Звертаємо вашу увагу, що товари цієї категорії відправляються лише за умовою часткової або повної передоплати. Дякуємо за розуміння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Клітка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 600 |
- Ціна: 4 713 ₴


