
Автокормушка для собак та котів Trixie TX7 c динаміком біла 5 л 40x26x34 cм TX-24336
- Готово до відправки
- Код: TX-24336
7 345 ₴
6 125 ₴
-17%
+380 (96) 408-02-03
- +380 (73) 408-02-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автокормушка для собак та котів Trixie TX7 c динаміком біла 5 л 40x26x34 cм TX-24336
- Спеціальний механізм для запобігання застряганню корму
- Час годування може бути запрограмований (до 5 разів на день)
- Порції можуть бути встановлені індивідуально для кожного прийому їжі: хв. 25мл/макс. 500мл
- знімна кришка
- Можливість записати голосове повідомлення, яке буде відтворено щоб привернути увагу
- вихованця для годування
- автоматичне безпечне блокування
- годівницю можна мити в посудомийній машині з підключенням USB ( батарея працює опціонально)
- У комплекті USB-кабель (адаптер купується окремо - tx-12709)
- Матеріал - пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Вид | Інтер'єрна годівниця |
| Вид тварин | Кішки |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Одинарна |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Годівниця |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Форма | Овальна |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Об`єм | 5 г |
| Ширина | 260 мм |
- Ціна: 6 125 ₴



